5 aydır kayıp kız çocuğunu polis ailesine kavuşturdu Hatay’ın Dörtyol ilçesinde 5 ay önce kaybolan 17 yaşındaki kız çocuğunu Adana polisi bularak ailesine teslim ettiADANA – Hatay’ın Dörtyol ilçesinde 5 ay önce kaybolan 17 yaşındaki kız çocuğunu Adana polisi bularak ailesine teslim etti.

5 aydır kayıp kız çocuğunu polis ailesine kavuşturdu
Hatay’ın Dörtyol ilçesinde 5 ay önce kaybolan 17 yaşındaki kız çocuğunu Adana polisi bularak ailesine teslim etti

ADANA – Hatay’ın Dörtyol ilçesinde 5 ay önce kaybolan 17 yaşındaki kız çocuğunu Adana polisi bularak ailesine teslim etti.
Edinilen bilgiye göre, Dörtyol ilçesinde yaşayan 17 yaşındaki D.P. Haziran ayının başında kayboldu. Babası Ali P., Dörtyol İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek kızının kaybolduğu başvurusunda bulundu. Bunun üzerine polis ekipleri kız çocuğunun bulunması için çalışma başlattı. Yapılan araştırmada kız çocuğunun Adana’da olabileceği bilgisine ulaşıldı. Bu bilgiyi Dörtyol polisi Adana Emniyet Müdürlüğü ile paylaştı.
Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız, kız çocuğunun bulunarak ailesine teslim edilmesi için özel ekip kurulması talimatını verdi. Talimat üzerine Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Gasp Büro Amirliğindeki deneyimli dedektiflerden bir özel ekip oluşturuldu.
Polis, Adana’nın her yerinde kız çocuğunu aramaya başladı. Aramalar kısa sürede sonuç verdi. Kız çocuğunun Seyhan ilçesi, Onur Mahallesi’nde bir evde olduğu belirlendi. Polis eve yapılan baskında kız çocuğunu buldu. Kız çocuğu polise eski nişanlısına kaçtığını ondan şikayetçi olmadığını söyledi. Ancak yaşı küçük olduğu için polis kız çocuğunu ve şahsı emniyete getirdi. Şahıs kız çocuğu şikayetçi olmadığı için ifadesi alınıp serbest bırakıldı. Kız çocuğu ise ailesine teslim edildi. Babanın 5 aydır aradığı kız çocuğu ile buluşma anında
duygusal anlar yaşandı.
Baba Ali P. kızını Dörtyol ilçesine götürdü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen Adınızı Buraya Giriniz