Hatay’ın Dörtyol İlçe Kaymakamlığına atanan Murat Bulacak görevine başladı.

Dörtyol Kaymakamı Murat Bulacak Görevine Başladı

Hatay’ın Dörtyol İlçe Kaymakamlığına atanan Murat Bulacak görevine başladı.

Safranbolu Kaymakamlığı görevini yaptığı sırada Dörtyol Kaymakamı olarak atanan Murat Bulacak, DörtyolBelediye Başkanı Yaşar Toksoy ve kurum ve daire amirleri tarafından karşılandı.

Kurum müdürleriyle tanışma toplantısı yapan Bulacak, sağlık, eğitim gibi toplumun ihtiyacı olan hizmetlerde aksaklıklara meydan vermemek için fikir üretilmesi gerektiğini belirterek, “Projeler üretmeliyiz. Güler yüzlü hizmetle birçok şeyin üstesinden geleceğimize inanıyorum. Vatandaşlarımıza iyi hizmetler vermek için birlikte çalışacağız” dedi.

Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy ve kurum ve daire amirleri tarafından karşılanan Kaymakam Bulacak’a, Başkan Toksoy çiçek takdim etti.

1971 Ankara doğumlu evli ve 2 çocuk babası olan Bulacak, sırasıyla Rize Güneysu, Kahramanmaraş Andırın, Erzincan Otlukbeli, Erzurum Hınıs, Zonguldak Gökçebey Kaymakamlığı, Eylül 2007 kararnamesiyle Kiraz Kaymakamlığına atanan Murat Bulacak daha sonra Antalya Kemer Kaymakamlığı, Antalya Vali Yardımcılığı ve Safranbolu Kaymakamlığı görevinde bulundu. – HATAY

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen Adınızı Buraya Giriniz