Hatay’ın İskenderun ilçesinde 2010’da düzenlenen terör saldırısında gazi olan ve Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde yaşayan fanatik Beşiktaşlı Osman Toplu’nun forma isteğini İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy yerine getirdi.

Fanatik Beşiktaşlı Gaziye Kaymakamdan Forma Hediyesi

Hatay’ın İskenderun ilçesinde 2010’da düzenlenen terör saldırısında gazi olan ve Kastamonu’nun İneboluilçesinde yaşayan fanatik Beşiktaşlı Osman Toplu’nun forma isteğini İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy yerine getirdi.

Kaymakam Atasoy, kendisinden Beşiktaş forması isteyen gazi Toplu ile İnebolu Öğretmenevi’nde bir araya geldi. Gazi Toplu’ya BJK forması hediye eden Kaymakam Atasoy, “Gazimiz bizden Beşiktaş forması istemişti. Onun küçücük bir isteği bile bizim için bir emirdir. Biz onu emir olarak telakki ederiz.” dedi.

Tüm şehit aileleri ve gazilerin her zaman yanında olduklarını vurgulayan Atasoy, “Onlar nasıl kanlarının son damlasına kadar ülkemiz için canlarını, kanlarını feda etmişlerse biz de onlar için her zaman tüm gücümüzle en son imkanlarımıza kadar her zaman onların yanında olacağız, onları ve ailelerini destekleyeceğiz.” diye konuştu.

Fanatik Beşiktaşlı gazi Toplu’ya imzalı forma için Beşiktaş Kulübüne de çağrıda bulunan Atasoy, “Tüm Beşiktaşlı futbolcular bu kahraman gazimiz için imzalı bir forma hediye etmek isterlerse onlara minnettar kalırız.” dedi.

Gazi Toplu, Beşiktaş sevgisinin çok büyük olduğunu dile getirerek, Kaymakam Atasoy’a hediyesi için teşekkür etti.

Hatay’ın İskenderun ilçesinde, 2010 yılı Mayıs ayında, Deniz Kuvvetleri Komutanlığına bağlı İlboğa Kışlası İkmal Destek Komutanlığındaki görevli askerleri nöbet değişimi için götüren askeri araca teröristler tarafından roketatar ve uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırıda 6 er şehit olmuş, 7 asker yaralanmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen Adınızı Buraya Giriniz