Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Hatay Kent Konseyi, 4’üncü teşvik bölgesinde yer alan Hatay’ın 5’inci teşvik bölgesine alınması için Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın imzasıyla başlatılan “Hatay halkı hakkını istiyor” imza kampanyasına destek verdi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan  Hatay  Kent Konseyi, 4’üncü teşvik bölgesinde yer alan  Hatay’ın 5’inci teşvik bölgesine alınması için  HatayBüyükşehir Belediye Başkanı  Lütfü Savaş’ın imzasıyla başlatılan ” Hatay halkı hakkını istiyor” imza kampanyasına destek verdi.

Hatay  Kent Konseyi Başkanı Nevide Kimyon,  Hatay’ın 5’inci teşvik bölgesine geçtiği zaman yatırım anlamında iş hayatının canlanacağını ayrıca  Hatay’daki işsizliğe çözüm olması açısından da önemli bir katkı sunacağını söyledi.

Kimyon, imza kampanyasına destek verdiklerini belirterek, ” Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr.  Lütfü Savaş’ın başlatmış olduğu imza kampanya sonucunun olumlu neticelenmesi ile kentimizin gelişimine artı katkılar sağlayacağına inanıyorum. Bu kampanya için hepimizin birlik içerisinde olması gerekir.  Hatay’ın gelişimine katkıda bulunacak olan teşvik bölgesinin bir kademe yükseltilmesi tüm Hataylıların yararına olacaktır. Tüm siyasi farklılıklarımızı bir kenara bırakarak bu kampanyaya destek vermek boynumuzun borcudur. Yatırımların artması kentimizin ekonomisinin canlanmasına ve en önemlisi de  Hatay’daki işsizliğe çözüm olması açısından bu kampanyaya  Hatay  Kent Konseyi olarak destek veriyoruz. Hataylı bütün hemşehrilerimizi imza kampanyasına destek vermeye davet ediyoruz” dedi. – HATAY

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen Adınızı Buraya Giriniz