Hatay’ın İskenderun ilçesinde çıkarıldığı iş yerine gelerek eski patronu ile tartıştığı iddia edilen Emre G. adlı şahsın pompalı tüfekle rast gele ateş açması sonucu 2 kişi ölmüş 1 kişi ağır yaralanmıştı.

Hatay’ın İskenderun ilçesinde çıkarıldığı iş yerine gelerek eski patronu ile tartıştığı iddia edilen Emre G. adlı şahsın pompalı tüfekle rast gele ateş açması sonucu 2 kişi ölmüş 1 kişi ağır yaralanmıştı. Ağır olan ve yoğun bakımda tedavisi devam eden Sinan Köşker’de tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre olay Numune Mahallesi 187 Sokak üzerinde bulunan bir fırında meydana gelmiş, daha önce çalıştığı ve alacağı bulunduğu iddiasıyla fırına gelen Emre G. (20) pompalı tüfekle eski işyerine ateş açmıştı. Açılan ateş sonucu fırında bulanan Mehmet Yorgun (39) sevk edildiği özel bir hastanede, Hakan Köşker (37) ise İskenderun Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı. Ağır yaralı olan ve İskenderun Devlet Hastanesi’nde yoğun bakımda tedavi gören Sinan Köşker’de hayatını kaybetti.

Emre G. (20), İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınırken, emniyetteki işlemlerinin ardından İskenderun Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildi. İskenderunAdliyesine götürülen Emre G., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. – HATAY

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen Adınızı Buraya Giriniz