Hatay’ın tüm ilçelerinde her dine mensup vatandaşların ibadet mekânlarında gerçekleştirdiği kapsamlı temizlik çalışmalarıyla vatandaşların takdirini toplayan HBB ekipleri, Hatay halkının manevi hislerine ortak olmaya devam ediyor.

HBB, Herkese Eşit Mesafede Hizmet Anlayışına Devam Ediyor, System.String[]

 

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren ibadethane bakım, onarım ve temizlik çalışmaları ekibi, her dine mensup vatandaşın ibadetlerini daha hijyenik ortamlarda gerçekleştirmeleri amacıyla kiliselerde, türbelerde, ziyaretlerde, camilerde çalışmalarını sürdürüyor.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN SAVAŞ’A TEŞEKKÜR

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr.  Lütfü Savaş’ın manevi duygulara olan hassasiyeti çerçevesinde ibadethanelerde temizlik çalışmaları kapsamında,  Yayladağı  Yenice Mahallesi Camisi, Gökçegözler Camisi,  Belen Atık Yaylası Camisi,  Samandağ Fidanlı Mahallesi 7 Enbiya ve 9 Enbiya ziyaretleri,  DörtyolÖzerli Mahallesi Musa Çavuş Camisi’nde temizlik çalışmaları gerçekleştirdi ayrıca  Samandağ’da bulunan St.İlyas,  Meryem Ana, Azize Takla ve Vakıflı Ermeni Kilisesinin eksiklerini tamamladı.

Hemşehrilerimiz,  Hatay’ın tüm ilçelerinde Başkan Savaş’ın hassas tutumu çerçevesinde gerçekleştirilen temizlik hizmetlerinden dolayı HBB ekiplerine teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen Adınızı Buraya Giriniz