Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ve Milli Takım sporcusu Seçil Akpınar, 20-23 Temmuz tarihleri arasında İtalya’nın Grosseto kentinde düzenlenecek olan ‘Gençler Avrupa Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

MİLLİ SPORCU ULUSLARARASI PLATFORMDA TER DÖKECEK

Göreve geldiği ilk günden bu yana spora ve sporcuya yaptığı yatırımlarla adından başarıyla söz ettiren HatayBüyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın emekleri medeniyetler şehri hayata başarı olarak dönmeye devam ediyor. Spor geçmişindeki başarılar ile Hatay’a sayısız madalya getiren, şimdi ise uluslararası platformda Hatay’ı temsil edecek olan Akpınar, yürüyüş kategorisinde ter dökeceği şampiyonadan başarıyla dönmek istediğini belirtti.

ANTRENÖRLERDEN BAŞKAN SAVAŞ’A TEŞEKKÜR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ve Gençlik İl Müdürlüğünde görevli Milli Takım Antrenörleri Abdulmecit ve Senem Ölçer, spora ve sporcuya desteklerinden ötürü başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş olmak üzere, Gençlik Spor İl Müdürü Cemil Şensöz ile HBB Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven’e teşekkürlerini iletti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen Adınızı Buraya Giriniz