Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, il geneli gerçekleştirdikleri çalışmalar kapsamında yıpranmış ve eskimiş yol çizgilerinde yenileme işlemini gerçekleştiriyor.

Hatay’ın 15 ilçesinde ulaşımın daha güvenli sağlanması amacıyla yol gösterici olan yol çizgileri ve şeritleme çalışmaları HBB ekipleri tarafından sürdürülüyor.

Sorumluluk alanındaki 15 ilçenin en ücra köşelerine kadar çalışmalarını eksiksiz yapan HBB ekipleri, Arsuzilçesine bağlı Kurtbağı Mahallesi, Erzin ilçesine bağlı İsos- Karıncalı Mahallesi yolu ve Dörtyol ilçesindeki Resul Avan Caddesi, Yeni Mahallesi Yesevi Sokak’ta yol çizgisi çalışmalarını tamamladı.

Ayrıca şehir merkezinde de çalışmalarına ara vermeden devam eden ekipler, Antakya ilçesinde Altınçay ve Akasya mahallelerinde kasis boyama çalışmaları gerçekleştirdi.

İHTİYAÇ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Yollarda güvenli ulaşım yapılmasını sağlamak amacıyla önemli yol gösterici olan şeritleme çalışmalarının gerçekleştirildiğini belirten HBB ekipleri, çalışmalarına il genelinde devam edeceklerini açıkladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen Adınızı Buraya Giriniz