HBB Şehir Tiyatrosu 2017- 2018 sanat sezonu için hazırladığı yaz dönemi “Genç ve Kadın Tiyatrosu” kurs çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

HBB'nin Genç Ve Kadın Tiyatrosu Çalışmalara Devam Ediyor

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın öncülüğünde kurulan ve kurulduğu ilk günden bu yana Hatay halkının sanatla olan ilişkisini güçlü kılmak amacıyla sayısız oyuna imza atan HBB Şehir Tiyatrosu, açtığı “Çocuk Tiyatrosu” kursunun ardından tiyatroya ilgisi olan gençlerin ve kadınların da yaz aylarında daha verimli vakit geçirebilmeleri için kollarını sıvadı.

HAFTANIN 4 GÜNÜ TİYATROSEVERLERLE BULUŞAN KURS EYLÜL AYININ SONUNA KADAR DEVAM EDECEK

HBB Şehir Tiyatrosu’nun başarılı sanatçıları tarafından Çekmece Oyun Salonu’nda yoğun katılım ile gerçekleştirilen eğitici ve öğretici kurs, Çarşamba ve Cuma günleri saat 16.30 ile 18.00 arasında; Cumartesi günleri ise 12.00 ile 13.30 saatleri arasında tiyatroseverlerle buluşuyor. Yapılan atölye çalışmalarında katılımcılara diksiyon ve temel oyunculuk bilgileri aktarılırken, bir yanda da oyun provaları yapılıyor.

HBB yetkilileri Eylül  ayı sonuna kadar sürecek olan kurs çalışmalarını sergilenecek olan bir oyunlarla sonlandırılıp, edinilen pratik bilgiler doğrultusunda yeni atölye çalışmalarına başlanılacağını bildirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen Adınızı Buraya Giriniz